14 July, 2024

6.TeaTalks

9 Aralık Pazartesi sabahı IEEE GTÜ Öğrenci Topluluğu olarak düzenlediğimiz bu yıl 6.sı gerçekleşen TeaTalks’u gerçekleştirmek üzere kariyerinde başarılı değerli konuklarımızla birlikte TTO Cafe’de buluştuk.

Samimiyet ve sıcaklığı ele alan butik etkinliğimizde bu sefer Meltem Yeğen ve Ebru Güven ile bir araya geldik.

İlk oturumumuzda Fujitsu Türkiye ve Balkan Ülkeleri Satış Direktörü Meltem Yeğen’den hayat hikayesini, başarılarını ve biz gençlere tavsiyelerini dinledik. Kendisini ağırlamak bizim için oldukça mutluluk vericiydi. Pazartesi sabahımıza tatlı sohbetiyle büyük bir ilham ışığı oldu..

Ardından İstanbul Blockchain Women’ın kurucusu sevgili Ebru Güven’le sohbetimize devam ettik. Blockchain üzerine gerçekleştirilen konuşmamız bizler için oldukça ufuk açıcı oldu. Yenileşen dünyada bankacılık sektörü, bu sektörde bizi bekleyen gelecekler ve her geçen gün daha da hayatımıza giren ‘kripto para’ .. Hepsini Ebru Güven’den dinlemek oldukça keyifliydi.

İçtenlikten ve sevgiden ödün vermeyen bir TeaTalks’u da konuklarımıza hayran kalarak ve motive olmuş bir şekilde tamamladık. Sıcak sohbetleri eşliğinde çaylarımızı yudumladık..

Share
Araç çubuğuna atla