17 May, 2024

7. BİLİM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ

3-4-5 Mart tarihlerinde gerçekleşen 7. BTG 22 konuk, 30 sponsor, 130 kişilik çalışan ekip ve 1500+ kişinin katılımıyla gerçekleşti. İlk gün açılış konuşmalarında GTÜ rektör yardımcısı Nilay Coşgun, GTO Başkanı Nail Çiler ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak bizlerleydi. 2. oturumda Logo Yazılım Chief People Organizational Transformation Officer Hande Yalgın dijital dönüşüm, kültürden sisteme gibi konulara değindi. 3. oturumda Koç Finans CTO Özlem Kumuk bizlerle birlikte olup, Koç Finans’ta kariyer imkanları, AR-GE süreçlerini anlattı. 4. Oturumda Kale Havacılık Genel Müdürü Latif Cengiz, kariyer hikayesi, havacılık sektörü, Kale Grubu hakkında bizleri bilgilendirdi. 5. Oturumda Sodexo CEO Ahmet Zeytinoğlu bizlerle birlikte olup kariyer yolculuğunu anlattı. 6. ve son oturumda ise LCW Genel Müdür Yardımcısı Rüştü Karaca IT sektörü ve gelişen teknolojilerden bahsetti. Gün boyunca Senin Bankan, Sodexo, Logo Yazılım, Uniball, British Centre, Smart Pro Bilişim, PepsiCo fuaye alanında bizlerleydi. Gün içinde ve sonunda gerçekleştirdiğimiz çekilişler ile ilk günü başarıyla tamamladık.

2. gün açılışı PeakUp CEO Ahmet Toprakçı ile girişimcilik üzerine sohbet gerçekleştirdik. 2. oturumda Trendyol Tech Team ile birlikte interaktif bir sunum gerçekleşti. 3. Oturumda Vodafone Dijital Çeviklik paneli ile Gülşah Eyinç, Umut Ersoy ve Murat Saraç bizlerleydi. 4. Oturumda İş Bankası Yapay Zeka Direktörü Deniz Tınkaz ile yapay zeka, dijitalleşme hakkında konuştuk. 5. Oturum Atlas Global Customer Experience Director Demet Yarkın ile kariyer yolculuğu ve iş dünyasında kadın olmak hakkında konuştuk. 6. ve son oturumda MediaMarkt CPO Faruk Kocabaş ile birlikteydik. Gün boyunca fuaye alanında Trendyol, Huawei, British Centre, Smart Pro Bilişim, Tadal lezzetler, Oğuz Gıda, PepsiCo.

3. Güne CarrefourSA Genel Müdür Yardımcısı Bilal Genç ile başladık. 2. oturumda Mercedes-Benz Finansal Hizmetler CTO Suat Saygın Tütüncü ile kariyer yolculuğu ve dijitalleşme ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. 3. oturumda ÇimSA Genel Müdür Yardımcısı Tuğba Çörtelekoğlu, insan kaynakları, yeni dünyada bizleri neler bekliyor konularında interaktif bir sunum gerçekleştirdi. 4. oturumda Deloitte Risk Advisory Senior Manager Aykut Koltuk denetim-danışmanlık sektörü ile ilgili bizleri bilgilendirdi. 5. oturumda Hayat Kimya Teknoloji Grup Müdürü Erhan Yılmaz, 6. ve son oturumda Pegasus CIO Barış Fındık bizlerleydi. Gün boyunca Hayat Kimya, Huawei, Oğuz Gıda, British Centre, Smart Pro Bilişim fuaye alanında hediyeleri ve insan kaynakları ekipleriyle bizlerle birlikteydi.

3 gün boyunca toplamda 2000 TL’lik LCW Hediye Çeki, 2 Adet Samsung Active Watch 2, 1 Adet 7. Nesil iPad, 1 Adet iPhone 11 ve çok sayıda çanta, dil kursu çekilişi gerçekleşti.

Araç çubuğuna atla