17 May, 2024

TANIŞMA KAHVALTISI

22 Ekim Cumartesi günü IEEE GTÜ İnsan Kaynakları Komitesi tarafından kulüp bazında geleneksel tanışma kahvaltımız gerçekleştirildi. Kulübümüzün 10. Yılında yine yeniden düzenlemiş olduğumuz tanışma kahvaltımızda üyelerimiz ile tanışmak, üyeler arası iletişimi sağlayıp ekip ruhumuzu yükseltmek ve kaliteli bir çalışma ortamı yaratmak amaçlandı ve en keyifli vakitler birlikte paylaşıldı.

Kontenjan sınırı ile gerçekleştirilen kahvaltımıza 150’den fazla üyemiz katılım sağladı. Karşılaşılan yoğun ilgiden dolayı üyelerimizin daha rahat iletişim kurabilmesi ve keyifli vakitler geçirmesi adına Pendik sahil şeridinde yer alan Babil Bahçe mekânına kulübümüze özel olarak alan kapattırıldı. Güzel bir sonbahar hafta sonunda lezzetli dakikalar eşliğinde, oyunlar oynanarak, sohbetler edilerek keyifli bir şekilde sosyalleşildi.

 

Kahvaltı sonrası katılımcılarımızın farklı masalara dağılmasıyla oyun ekibimiz eşliğinde eğlenceli vakitler geçirildi. Oynanan oyunlar, yaşanan eğlenceli anlar ve daha fazlası objektiflerimize yansıdı. Bunlarla beraber hepsi birer güzel anı olarak hafızalarımıza kazınırken çok değerli yeni arkadaşlıklar kuruldu.

 

Share
Araç çubuğuna atla