9 July, 2024

ROTANI OLUŞTUR SERİSİ AMACINI KEŞFETME VE DEĞERLER ATÖLYESİ

Rotanı Oluştur serisinin 2.si olan Amacını Keşfetme ve Değerler Atölyesinde Betül Handan Dallı tarafından interaktif bir biçimde gerçekleştirilen etkinliğimizde kendimizi ve amacımızı tartma,hedeflerimiz ve isteklerimiz üzerine düşünme fırsatı bulduk. Konuğumuzun sorduğu sorulara verdiği 2-3 dakikalık düşünme molalarıyla sorulan soruları içselleştirdik ve cevaplarımızı mikrofonlarımızı açarak ilettik. Sorulara verilen cevaplarda arkadaşlarımızın duygularını düşüncelerini ve amaçlarını öğrenip çevremizi daha iyi tanıma fırsatına sahip olduk.Aynı zamanda etkinlik sonunda paylaşılan bilgi paketi ile konuğumuza etkinlik sonrasında danışabilme ve etkinlikte doldurmamız istenen hedef kartlarımızı paylaşabilme imkanına ulaşmış olduk.

ETKİNLİK KAYDI

Etkinliğimizi tekrar izleyip amacınızı keşfetmede aklınıza takılanları öğrenmek için üstteki etkinlik kaydına tıklayabilirsiniz.

Etkinliğimize katılıp amacını keşfetme ve değerler atölyesinin bizlere sunduğu kendine tanımaya yönelik fırsatları yakalayan arkadaşlarıma teşekkür eder,bu tarz kişinin amaç ve benliğine yönelik eğitici organizasyonlardan beraber faydalanacağımız diğer etkinliklerde görüşmeyi dilerim.

Amacını Keşfetme Atölyesi Bilgi Paketi

Bu etkiniliğimizin sonunda paylaşılan amacını keşfetme atölyesi bilgi paketine üstteki yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Araç çubuğuna atla