17 May, 2024

PESCHAT’21

 IEEE GTÜ Öğrenci Topluğu Power And Energy Society olarak bizler 16.12.2021 tarihinde saat 13.30 – 15.30 aralığında 3 ayrı platformdan olmak üzere ( IEEE GTÜ Youtube, IEEE GTÜ İnternet adresi, Teams ) online olacak şekilde PESCHAT etkinliği gerçekleştirdik.

  Bu etkinliğimizde sırasıyla Sanko Enerji Sürdürülebilirlik Müdürü Yener ESEN , Nükleer Enerji Mühendisi D.R. Veda Duman KANTARCIOĞLU bizlerleydi. 1.5 Saat arayla 2 oturumdan oluşan bu etkinliğimize pandemi nedeniyle online olarak katılımcı alabildik.Buna rağmen katılım oranı 160+civarlarındaydı ve etkinliğe duyulan ilgi fazlaydı. Konuklarımız kendilerinden bahsederek sunumlarına başladılar ve alanıyla ilgili değerli bilgileri bizlerle paylaştılar.

Yener ESEN genel hatlarıyla Sürdürebilirlik kavramı üzerinde sunumunu gerçekleştirerek gerçekten merak duyulan analizleri ve veri sonuçlarını bizlerle paylaştı.

 D.R. Veda Duman KANTARCIOĞLU’un sunumunun genel hattı Nükleer Enerji üzerineydi. Nükleer Enerji hakkında soru işareti olarak bulunan her noktaya değinerek bizlere çok önemli bilgiler sundu.

Etkinliğimiz 2 oturum arası kısa bir moladan sonra kaldığı yerden devam etti. Sunumların en sonunda ise katılımcılarımızın IEEE GTÜ YOUTUBE canlı yayınından gönderdikleri sorulara konuklarımız tarafından cevap verilerek tamamlanmış oldu.

Yayını kaçıranlar ve ya tekrar izlemek isteyenler buradan rahatlıkla ulaşabilirler. Diliyoruz ki katılan herkes bu etkinliğimizden çok verim almıştır. Yepyeni etkinliklerimizde görüşmek dileğiyle. 

                                                    Hayal kurmaktan bir an olsun vazgeçmeyin.

                                                               “SENİN HAYALİN SENİN GELECEĞİN“

 

Araç çubuğuna atla