14 July, 2024

GE Aerospace Gezisi

Üniversitemizin IEEE öğrenci topluluğunun External Relations Society olarak 1 Aralık günü 70 yıldır ülkemizde başarılara imza atan GE Aerospace’e teknik gezimiz yapıldı.

Öncelikle GE Aerospace’te çalışan birbirinden başarılı bazı mühendisler tarafından gezimize katılan 25 aktif üyelerimize sunum ve soru cevap yapıldı. Ardından bizlere ofislerini gezdirerek çok konforlu ve disiplinli çalışma alanlarını gösterdiler.

Burada ise değinmeden geçemeyeceğim bir detayı sizlerle paylaşmak isterim. GE Aerospace sadece çalışma hayatına değil sosyal hayata da önem veriyor. Düzenledikleri etkinlikleri ve ofiste yer ayırdıkları oyun ve dinlenme odasını görmek bizleri çok etkiledi. Sonrasında ise uçak parçalarını ürettikleri fabrikaya götürüp son nesil teknoloji olan ve sadece GE Aerospace’te olan bazı makineleri ve dikkat edilmesi gereken hususları anlattılar.

Böylece ileride bizlerin hayali olan fabrika ve ofislerde çalışmak konusunda bizleri daha da teşvik ettiler. Son olarak ise bizleri de kendilerinden geleceğin mühendisleri olarak gördükleri için bizlere yemekhanelerinde yer açtılar ve güzel sohbetleri eşliğinde yemeklerimizi yedik.

Bu etkileyici ve olağanüstü teknik gezide bizleri ağırlayan GE Aerospace’e ve bize eşlik eden değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz. Daha nice birbirinden güzel teknik gezilerde görüşmek dileğiyle. IEEE ile kalıııınnn!

Share
Araç çubuğuna atla