17 April, 2024

All About AIESEC

 

Üniversitemizin IEEE öğrenci topluluğunun External Relations Society olarak 13 Aralık günü ülkeler arası öğrenci transferlerinde ve gönüllü yardımlarda adından söz ettiren All About AIESEC ekinliğimizi gerçekleştirdik.

Kuru pastalarımız ve içeceklerimiz gelen onlarca öğrenci ve konuklar için etkinlik alanımızda onları bekliyordu. Ve heyecanla beklediğimiz konuklarımız geldiler.

Ardından bizlere Serkan Demirci ve Yağmur Gökçe Meral AIESEC hakkında, katılan değerli katılımcılarımıza bilgilendirici bir sunum yaptılar. Bu güzel sunumun ardından katılımcılarımızın aklında kalan sorular için soru cevap yapıldı.

Ardından ise şanslı bir kişiye yurt dışına ücretsiz göndermek için çekilişimiz yapıldı. En son ise konuklarımıza etkinliğimize katıldıkları için teşekkür belgelerini verdik.

Etkinliğimize katıldıkları ve bilgilerini bizlerle aktardıkları için değerli AISEC Kocaeli topluluğuna ve katılan onlarca değerli katılımcılara teşekkür ederiz. Bir sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere. IEEE hep sizinlee!!

Share
Araç çubuğuna atla