16 April, 2024

OPEN LAB 3

EMBS olarak 25-26 Aralık 2021 tarihlerinde 60+ katılımcı, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Kimya, Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinde ve Nanoteknoloji Enstitüsünde 30 saatlik 15 deney ve 40 kişilik çalışan ekip ile kulübümüzün en büyük OpenLab 3 etkinliğini gerçekleştirdik.

İnteraktif bir şekilde okulumuzun farklı disiplinlere yönelik lablarında yapılan etkinliğimizin amacı katılım gösteren arkadaşlarımızın farklı labları ve yapılan çalışmaları deneyimlemeleri, hazırlıkta olup seneye bölümüne başlayacak olan arkadaşlarımızın önden tecrübe kazanmasıydı. Deneyler lab sorumlusu hocalarımızın asistanları ve katılımcı arkadaşlarımızla başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Deney saatleri içerisinde fuaye alanında bulunan ekip üyelerimiz ve katılımcı arkadaşlarımızla çeşitli oyunlar oynayarak, bilgi yarışmalarıyla ve fotoğraf çekimleriyle vakit geçirdik. Arkadaşlarımız hazırladığımız kartlara etkinlik ile ilgili düşüncelerini ve anı kalması üzere notlarını yazdı ve ‘Hatıra Köşemiz’ e yapıştırdı. Fotoğraf köşemizde ekip arkadaşlarımızla beraber hem toplu hem bireysel fotoğraf çekimleri yaptık;  etkinliğimiz, ekibimiz, ve dışarıdan katılım gösteren arkadaşlarımız adına hoş anılar bırakmış olduk.

Share
Araç çubuğuna atla