17 May, 2024

İnsan Kaynakları Zirvesi’21

Üniversitemizin en büyük topluluğu olan IEEE GTÜ’nün İnsan Kaynakları Komitesi olarak komitemizin geleneksel etkinliği İnsan Kaynakları’21 i 23 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirdik. Geçen sene ilki düzenlenen ve 2.sini heyecanla beklediğimiz etkinliğimizi bu yıl online olarak gerçekleştirdik. Etkinliğimizin amacı kariyer hayatlarının başlarında öğrenciler olarak önümüzdeki uzun yolculukta bize yol gösterecek, işe alım süreçlerini daha yakından takip etmemizi sağlayacak insan kaynakları profesyonellerinin eşsiz bilgi aktarımlarını en verimli şekilde izleyicilere aktarabilmek. 

Etkinliğimiz toplam 4 oturumdan oluşmakla birlikte izleyicilerimize çekilişle birbirinden güzel hediyeler verdik.

İlk oturumumuz saat 13.00 da PUMA İnsan Kaynakları Direktörü Murat Saklavcı ile başladı. Birlikte kariyer macerasını dinledik ve bizlere bu yolculukta yaşadığı tecrübeleri aktardı. 

 2.oturumumuz saat 14.00 da LOREAL TÜRKİYE İnsan Kaynakları Direktörü Demet Hatipoğlu Akman‘ın sunumu ile devam ettik. Bizlere Loreal Türkiye’yi tanıttı ve insan kaynakları olarak çalışanlarına ne gibi olanaklar sunduklarından bahsetti. Oldukça verimli olan bu oturum sonunda çok güzel bilgiler edinmiş olduk. 

 3.oturumumuz saat 15.00 PİRELLİ İnsan Kaynakları Şefi Hakan Bahtiyar bizlerleydi. Pirelli’nin günümüze kadar gelişiminden bahsetti ve bizlere CV geliştirme alanından tavsiyelerde bulundu. 

 4. Oturumumuz MAVİ İnsan Kaynakları Direktörü ve Talent Attraction Manager Deniz Daver ve Senior Manager of Talent Attraction & Recruitment Canan Emgen ile devam ettik. Bizlere Mavi’nin bugüne geliş sürecinden ve staj olanaklarından bahsettiler. Oturum boyunca sorulan soruları cevaplandırmak üzerine devam ettiler. 

Oturumlarımızın hepsini tamamladıktan sonra çekilişlerimizi gerçekleştirdik. Etkinliğimizi kaçıranlar için:

Araç çubuğuna atla