17 April, 2024

FLORMAR TEKNİK GEZİSİ

 

Women in Engineering Komitesi olarak 26 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz kozmetik ürünlerinin üretiminde ülkemizde büyük yeri olan Flormar Fabrika Gezimiz katılımcılarımız tarafından büyük ilgi gördü.Gezimize 15 aktif üyemiz ile katılım gösterdik.

İlk olarak gezimize insan kaynaklarının fabrikada nasıl davranılması gerektiği ve nasıl önlemler alınması gerektiği hakkındaki video ile başlanıldı. Daha sonrasında firmanın geçmişten bugüne kadar ki hikayesi hakkında insan kaynakları tarafından yapılan bir sunumla sonlandırıldı.

Gerekli önlemler alınarak fabrikanın üretim kısmına geçildi. Burada kozmetik ürünlerin nasıl üretildiği, bu tip alanlarda ne denli hassas ve steril olunması gerektiğini, kozmetiğin hayattaki yerini ve bazı teknik bilgileri öğrendik.

Aynı zamanda Flormar şirketinin çevreye, doğaya ve çalışanlara verdiği önemin hassasiyetinden de bahsedildi. Son olarak staj imkânlarından ve işe alım sürecinden bahsedilerek gezimiz bitti.
Bu güzel gezide bizi ağırlayan Flormar’a ve bize eşlik eden sevgili katılımcılara teşekkür eder bir başka gezide buluşmak isteriz.

Daha fazla gezi ve etkinlik için ieeegtu sayfasını ve sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutma.

SeninHayalinSeninGeleceğin

Share
Araç çubuğuna atla