22 September, 2023

PES VE POZİTİF ENERJİ

 

IEEE GTÜ Öğrenci Topluluğu Power And Energy Society olarak bizler 09.12.2022 tarihinde PES ve POZİTİF ENERJİ etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinliğimizde Global Eğitmen- Yazar SEVGİ KELEŞ bizlerleydi.

15 dakika ara ile toplam 2 oturum  gerçekleştirdik, katılımcı sayımız  100 kişi  civarlarındaydı ve etkinliğimize ilgi oldukça fazlaydı. Konuğumuz Sevgi Keleş kendinden bahsederek seminerimize başladı ve alanıyla ilgili bilgilerini bizimle paylaştı.

İlk olarak vücudumuzdaki çakra alanlarını ve bunların ne işe yaradığını, nasıl açacağımızı bizlere aktardı. Ardından bizlere enerjimizi nasıl kontrol edeceğimizi ve birbirimize nasıl aktaracağımızı interaktif bir şekilde anlattı. Beden dilinden yola çıkarak insanların karakterleri hakkında yorum yapmayı aktardı. Yurt içi ve yurt dışı deneyimlerinden bahsederek bizlere enerjinin farklı boyutlarını anlattı .

Etkinliğimizin sonuna gelirken isteyen katılımcılarımıza yüz okuması yaptı ve sorularını cevapladı. Ve bizlere özel imzaladığı kitaplarından hediye etti.

Umarız katılan herkes etkinliğimizden keyif almıştır ve bir sonrakini heyecanla bekliyordur. Sonraki etkinliklerde görüşmek dileğiyle.

 

 

Share
Araç çubuğuna atla